Aktualności

INFORMACJA

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce uprzejmie informuje, że w sekretariacie szkoły można składać wniosek o obniżenie opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu. Dotyczy to rodziców mających na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.

...
Czytaj więcej

INFORMACJA

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce uprzejmie informuje, że pozostawione przez dzieci ubrania i obuwie są do odebrania w szkole.

...
Czytaj więcej

INFORMACJA

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce uprzejmie informuje, że w okresie od 1 lipca 2019 r. do 31 lipca 2019 r. sekretariat szkoły czynny jest w godzinach od 8.00 – 13.00.

Kontakt telefoniczny pod numerem 12 273 00 30

...
Czytaj więcej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnanie absolwentów

19 czerwca na sali gimnastycznej ZPO w Krzywczce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy VIII i IIIG pod kierunkiem pani Renaty Trzebońskiej i Agaty Szary. Był to dzień wyjątkowy, gdyż mury naszej szkoły upuszczały dwa zespoły klasowe: ostatnia klasa gimnazjalna i pierwsza, po wdrożonej reformie, klasa...

Czytaj więcej

Uroczyste rozdanie nagród przyznanych w Gminnym Konkursie Plastycznym

W piątek, 14.06.2019r. nasze przedszkole gościło małych artystów nagrodzonych w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Moje miejsce. Mój dom”.

Na konkurs nadesłane zostały 23 prace plastyczne, spośród których Jury konkursowe wybrało najlepsze w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki.  Laureatami konkursu zostali:

Kategoria I – 3, 4 latki I miejsce: Kinga Gielata PS...
Czytaj więcej

III miejsce w powiatowym konkursie „Moja gmina, mój powiat – moja mała ojczyzna” dla uczennic kl. VB.

Miło nam poinformować, że uczennice kl. V B: Magdalena Leśniak oraz Justyna Rożek zajęły III miejsce w powiatowym konkursie „Moja gmina, mój powiat – moja mała ojczyzna”, organizowanym 11 czerwca 2019 r. przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.

Celem konkursu było obudzenie w młodzieży zainteresowania swoją najbliższą okolicą oraz poszerzenie...

Czytaj więcej

CZERWIEC W ŚWIETLICY

Czerwcowe zajęcia zostały poświęcone następującym zagadnieniom: Dzień Dziecka, To już lato, Tacy byliśmy, Podróże małe i duże. Podczas zajęć wychowankowie wysłuchali pogadanki na temat swoich praw i obowiązków. Poznali postać Janusza Korczaka. Zapoznali  się z historią i działalnością organizacji UNICEF. Rozmawiali na temat charakterystycznych cech lata. Rozwiązywali...

Czytaj więcej

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE ZE STRAŻAKAMI

Wycieczka do Wrocławia

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. 18 uczniów klasy VI wzięło udział w wycieczce do Wrocławia. Z miejsca zbiórki wyruszyliśmy o 7.00, aby dotrzeć do Wrocławia około godziny 12.00 i rozpocząć zwiedzanie tego urokliwego miasta.

           Pierwszym punktem programu była Panorama Racławicka, dzieło Jan Styki i Wojciecha Kossaka upamiętniające 100....

Czytaj więcej