FINAŁ GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS VII-VIII

22 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się finał Gminnego Konkursu Języka Angielskiego, w którym wzięło udział 14 uczniów klas VII i VIII z ZPO w Rudniku, ZPO w Biertowicach, Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach oraz ZPO w Krzywaczce.

Test konkursowy składał się z zadań sprawdzających umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem, a także znajomość słownictwa oraz struktur gramatycznych. Zakres wiedzy i umiejętności wymaganych od uczestników odpowiadał poziomowi A2+/B1.

Pierwsze miejsce zajął Norbert Skonieczka, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach. Miejsce drugie zajęła uczennica ZPO w Krzywaczce, Aleksandra Pac. Trzecie miejsce przypadło uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach, Marii Gomularz.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Pani Monice Antosiewicz, Pani Annie Frosztędze, Pani Annie Kościńskiej oraz Pani Izabeli Profic za przygotowanie uczniów oraz pomoc przy konkursie. Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji ZPO w Krzywaczce.

Agnieszka Kameduła
Aneta Opydo-Pałka

Comments are closed.

Skip to content