Gala finałowa konkursu multimedialnego  „Mój wymarzony zawód”

6 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu multimedialnego „Mój wymarzony zawód”. Konkurs skierowany był do uczniów klas VII szkół podstawowych, a także do młodzieży gimnazjalnej oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu. Organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Myślenickiego – Józefa Tomala oraz Burmistrza Gminy Sułkowice – Piotra Pułki. Głównym celem konkursu było propagowanie idei świadomego planowania kariery edukacyjno – zawodowej oraz promowanie i pogłębianie wiedzy uczniów na temat zawodów.

Z naszej szkoły do etapu powiatowego zakwalifikowało się sześć prezentacji multimedialnych. Każda z prac została nagrodzona lub wyróżniona. Grono laureatów klas siódmych powiększył Sebastian Siemieński, zajmując I miejsce. Jego sukces cieszy tym bardziej, że jak podkreślili organizatorzy, poziom prezentacji multimedialnej na temat: „Pilot wojskowy – z pasji do latania” był bardzo wysoki. W tej kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymali Justyna Budek i Julian Dworzycki. Natomiast wśród laureatów klas gimnazjalnych znalazła się Sandra Czerwińska, która zajęła III miejsce. Wyróżnienie trafiło do uczniów klasy II G – Patrycji Kurpiel oraz Karola Ślęzaka. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki, na laureatów czekały atrakcyjne nagrody (tablet, pendrive). Za udział w konkursie szkoła otrzymała znormalizowane testy psychologiczne w formie programów komputerowych z licencją na 2 lata.

Naszym laureatom składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia, by zawody ich marzeń w przyszłości stały się rzeczywistością, niosąc im radość i spełnienie.

Pedagog szkolny
Katarzyna Gaweł

Comments are closed.

Skip to content