Osiągnięcia 2015/2016

I miejsce
w Turnieju Halowym Piłki Nożnej dla Młodzieży Gimnazjalnej
o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Zawody rozgrywane były 25 lutego 2016r. w pięknej hali sportowej przy ZS Nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wzięli w nich udział przedstawiciele gimnazjum z: Brodów, Kalwarii Zebrzydowskiej, Lanckorony, Skawinek, Zebrzydowic oraz Krzywaczki. Po zdobyciu pierwszego miejsca w rozgrywkach grupowych w finale pokonaliśmy drużynę ze Skawinek. Za zwycięstwo otrzymaliśmy puchar i dyplom.

Dzięki staraniom Zespołu Promocji Szkoły wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątki w postaci kalendarzy ze zdjęciami swojego zespołu oraz pamiątkowe medale.

Skład naszej drużyny:
Konrad Starowicz (bramkarz), Michał Gunia, Jakub Dąbrowa, Adam Bysina, Jakub Mroczek oraz rezerwowi Krystian Napora i Michał Piegza.
Na stronie internetowej gospodarza zawodów – http://www.zsken.edu.pl dostępna jest fotorelacja z turnieju i krótki film pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=RqRVG6RRDQw&feature=youtu.be

Opiekun: mgr Grzegorz Bochenek

WYNIKI MISTRZOSTW GMINY W PIŁCE SIATKOWEJ.

13.11.2015 r. odbyły się w Sułkowicach Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej. Gimnazjaliści po porażce z drużyną z Sułkowic i zwycięstwie z zawodnikami z Rudnika zajęli II miejsce. Gimnazjalistki przegrały oba mecze, zajmując III miejsce.

Skład dziewcząt: Olga Wilk, Weronika Matejak, Justyna Frączek, Natalia Górnisiewicz, Martyna Pająk, Sandra Czerwińska oraz Natalia Powroźnik.

Skład chłopców: Michał Gunia, Konrad Starowicz, Jakub Dąbrowa, Piotr Świerczyński, Tomasz Dymek, Adam Bysina oraz Jakub Mroczek.

mgr Grzegorz Bochenek

WYNIKI MISTRZOSTW GMINY I POWIATU
W TENISIE STOŁOWYM GIMNAZJUM.

W zawodach gminnych, które odbyły na sali gimnastycznej przy ZPO w Rudniku 19.10.2015 r dziewczęta i chłopcy z Krzywaczki drużynowo zajęli pierwsze miejsce!

W turnieju indywidualnym dziewcząt Martyna Pająk zajęła pierwsze miejsce, a Justyna Frączek była trzecia.
W turnieju indywidualnym chłopców drugie miejsce zajął Michał Gunia, a trzeci był Michał Bobeł.

Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali dyplomy, medale i uzyskali awans do etapu powiatowego.

W zawodach powiatowych, które odbyły się 22.10.2015 roku w Myślenicach wysokie szóste miejsce zajął Michał Bobeł, awansując tym samym do etapu rejonowego.

WYNIKI Z MISTRZOSTW GMINY I POWIATU
W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2015

Mistrzostwa Gminy odbyły się 23.09.2015 r. w Sułkowicach.
Wszyscy uczestnicy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali pamiątkowe medale.

Najwyższe lokaty w kategorii dziewcząt:
I miejsce – Marzena Żak w kat. klas trzecich
Najwyższe lokaty w kategorii chłopców:
I miejsce – Kamil Majcherczyk w kat. klas pierwszych
II miejsce – Jakub Mroczek w kat. klas drugich
III miejsce – Adam Bysina w kat. klas drugich
IV miejsce – Konrad Surówka w kat. klas pierwszych oraz Piotr Świerczyński w kat. klas trzecich

W biegach uczniów szkół podstawowych:
Dziewczęta – I miejsce – Laura Proszek (kl. IV), III miejsce – Justyna Budek (kl.V)
Chłopcy – III miejsce – Jakub Stankiewicz (kl. IV), IV miejsce – Konrad Szafraniec (kl. VI).

W etapie powiatowym (29.09.2015) w Myślenicach najwyższą lokatę zajęła Laura Proszek – miejsce V.