Osiągnięcia 2017/2018

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej klas 7 SP – III G

 

Termin: 06.02.2018 r.

Miejsce: Sułkowice

Wyniki (chłopcy):

SP Rudnik – SP nr 2 Sułkowice 2:7
SP Rudnik – ZPO Krzywaczka 0:10
ZPO Krzywaczka – SP nr 2 Sułkowice 2:3

I miejsce – SP nr 2 Sułkowice
II miejsce – ZPO Krzywaczka
III miejsce – SP Rudnik

Otrzymane nagrody: Dyplom oraz trzy opakowania z piłeczkami do tenisa stołowego.

mgr Grzegorz Bochenek

 

 

Mistrzostwa Gminy w Koszykówce klas 7, II G i III G
2017/2018

 

Miejsce: Sala gimnastyczna w Krzywaczce

Data: 09.11.2017 r.

 Wyniki:

 Dziewczęta drużynowo:

  1. SP nr 2 Sułkowice
  2. ZPO Krzywaczka
  3. ZPO Rudnik

Skład dziewcząt:

kl. III – Sandra Czerwińska, Julia Górszczak, Wiktoria Świerczyńska
kl. 7 SP – Michalina Biniaś, Aleksandra Burda, Katarzyna Gędźba i Julia Sołtys

 

Chłopcy drużynowo:

  1. SP nr 2 Sułkowice
  2. ZPO Krzywaczka
  3. ZPO Rudnik

Skład chłopców:

kl. III – Filip Baś, Bartłomiej Bysina, Mateusz Dąbrowa, Jakub Kaczmarzyk, Kamil Majcherczyk, Jacek Żak

Otrzymane nagrody: Dyplomy oraz dwie piłki do koszykówki.

mgr Grzegorz Bochenek

 

 

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej klas 1-6
2017/2018

 

Miejsce: Sala gimnastyczna w Krzywaczce

Data: 07.11.2017 r.

 Wyniki:

Dziewczęta drużynowo:

  1. SP nr 1 Sułkowice
  2. SP Krzywaczka

Skład dziewcząt:

kl. VI – Julia Biniaś, Katarzyna Ferek, Agata Florek, Patrycja Nowak, Laura Proszek, Kamila Stankiewicz,
Kl. V – Joanna Długosz, Maria Dusza, Emilia Janowska

Opiekun: mgr Tomasz Trzeboński

Otrzymane nagrody: Dyplom, piłka do koszykówki, zestaw igieł do pompowania piłek oraz zestaw piłeczek do tenisa stołowego.

mgr Grzegorz Bochenek

 

 

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej
2017/2018

Miejsce: Hala sportowa w Sułkowicach

Data: 02.11.2017 r.

Wyniki:

Dziewczęta drużynowo:

  1. Gimnazjum Sułkowice
  2. Gimnazjum Rudnik
  3. Gimnazjum Krzywaczka

Skład dziewcząt:

kl. III – Sandra Czerwińska, Julia Górszczak, Natalia Powroźnik, Julia Szafraniec, Karolina Szafraniec, Wiktoria Świerczyńska
kl. II – Anna Oliwa
kl. 7 SP – Katarzyna Gędźba

Chłopcy drużynowo:

  1. Gimnazjum Sułkowice
  2. Gimnazjum Krzywaczka

Skład chłopców:

kl. III – Filip Baś, Łukasz Burda, Bartłomiej Bysina, Mateusz Dąbrowa, Jakub Kaczmarzyk, Kamil Majcherczyk, Damian Starowicz, Jacek Żak

Otrzymane nagrody: Dyplomy oraz dwa zestawy lotek do badmintona.

mgr Grzegorz Bochenek

 

 

Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
2017/2018

 

Miejsce: Sala gimnastyczna w Rudniku

Data: 12.10.2017 r.

Wyniki:

Dziewczęta drużynowo: 1. Gimnazjum Krzywaczka

  1. Gimnazjum Rudnik
  2. Gimnazjum Sułkowice

 

Chłopcy drużynowo: 1. Gimnazjum Sułkowice

  1. Gimnazjum Krzywaczka
  2. Gimnazjum Rudnik

Nasze osiągnięcia indywidualne:

Dziewczęta:

1. Julia Górszczak

3. Wiktoria Świerczyńska

Chłopcy:

2. Bartłomiej Bysina

4. Mateusz Dąbrowa

Drużyny otrzymały medale (za I miejsce dodatkowo puchar). Za osiągnięcia indywidualne zawodnicy otrzymali zestaw paletek i piłeczek.

mgr Grzegorz Bochenek