Osiągnięcia 2019/2020

Protokół
Mistrzostwa Gminy w Koszykówce

 

Data: 10.12.2019 r.

Miejsce: Hala sportowa ZPO w Rudniku

Kategorie: Chłopcy oraz dziewczęta urodzeni w latach 2005-2006

Wyniki:

 Dziewczęta III miejsce

Skład: Baran Zuzanna, Biniaś Julia, Dusza Maria, Florek Agata, Gędźba Maria,  Nowak Patrycja, Proszek Laura, Stręk Zuzanna oraz Świerczyńska Karolina.

Chłopcy II miejsce

Skład: Baś Filip, Dźwig Grzegorz, Kaczor Patryk, Kubas Paweł, Marcinkowski Jakub, Sobesto Arkadiusz, Stankiewicz Jakub oraz Surówka Dawid

Trenerzy: Bochenek Grzegorz, Trzeboński Tomasz

Otrzymane nagrody: Dyplomy i dwie piłki do koszykówki. 

Opiekun: mgr Grzegorz Bochenek

 

 

Protokół z przeprowadzonych Mistrzostw Gminy w Tenisie Stołowym

 

Miejsce: Sala gimnastyczna w Krzywaczce

Data: 17.10.2019 r.
Uczestnicy: chłopcy i dziewczęta urodzeni w latach 2007 i młodsi

Wyniki:

Dziewczęta drużynowo:
1. ZPO Rudnik
2. ZPO Krzywaczka

Chłopcy drużynowo:       
1. ZPO Krzywaczka
2. ZPO Rudnik

Indywidualnie:

Dziewczęta:
1. Teresa Zachariasz (ZPO Rudnik)
2. Gabriela Bysina (ZPO Krzywaczka)
3. Hanna Józefczyk (ZPO Rudnik)

Chłopcy:      

1. Miłosz Rusek (ZPO Krzywaczka)
2. Wiktor Chmiel (ZPO Krzywaczka)
3. Bartosz Wrona (ZPO Rudnik)

Uczestnicy: chłopcy i dziewczęta urodzeni w latach 2005-2006

Wyniki:

Dziewczęta drużynowo:

1. ZPO Krzywaczka
2. ZPO Rudnik

Chłopcy drużynowo:      

1. ZPO Krzywaczka
2. ZPO Rudnik

Indywidualnie:

Dziewczęta:

1. Katarzyna Ferek (ZPO Krzywaczka)
2. Julia Biniaś (ZPO Krzywaczka)
3. Maja Legutko (ZPO Rudnik)

Chłopcy:      

1. Jakub Stankiewicz (ZPO Krzywaczka)
2. Arkadiusz Sobesto (ZPO Krzywaczka)
3. Filip Biela (ZPO Rudnik)

Drużyny dla szkół otrzymały rakietki do tenisa stołowego. Za osiągnięcia indywidualne zawodnicy otrzymali dyplomy, medale i rakietki do tenisa stołowego.

mgr Grzegorz Bochenek

 

Protokół
Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

Data: 27.09.2019 r.

Miejsce: Hala sportowa SP nr 2 w Sułkowicach

Kategoria: Chłopcy urodzeni w latach 2007 i młodsi

Wynik: II miejsce

Skład naszej drużyny: Bruzda Bartłomiej, Brózda Tomasz, Chmiel Wiktor, Kaczor Filip, Nalepa Radosław, Rapciak Kacper, Rusek Miłosz, Sobesto Dominik

Trenerzy: Grzegorz Bochenek, Tomasz Trzeboński

Otrzymane nagrody: Dyplom i piłka do piłki nożnej.

Opiekun: mgr Grzegorz Bochenek

Protokół
Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

 

Data: 24.09.2019 r.

Miejsce: Hala sportowa SP nr 2 w Sułkowicach

Kategoria: Chłopcy urodzeni w latach 2005/2006

Wynik: I miejsce!

Skład naszej drużyny: Dźwig Grzegorz, Stankiewicz Jakub, Sobesto Arkadiusz, Kaczor Patryk, Baś Filip, Cora Jakub i Mateusz Ferek.

Trenerzy: Grzegorz Bochenek, Tomasz Trzeboński

Otrzymane nagrody: Dyplom i piłka do piłki nożnej.

Opiekun: mgr Grzegorz Bochenek

Skip to content