Portfolio Category: pedagog szkoła podstawowa

Porady dla uczniów i rodziców

Zakładka "Porady" to kącik dla Rodziców i Uczniów. Prezentujemy w nim materiał dotyczący wychowania i profilaktyki. Mamy nadzieję, że nasze rady znajdą zastosowanie w praktyce.
Czytaj więcej

Sześciolatek w szkole

„Sześciolatek w szkole” "Sześciolatek w szkole" to zakładka dla rodziców. Znajdziecie tutaj Państwo aktualności MEN dotyczące zmian w systemie kształcenia na I etapie edukacyjnym, a także porady wychowawcze i ulotki informacyjne. Pedagog mgr Małgorzata Miś SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Czytaj więcej

Promocja Zdrowia

Dział " Promocja zdrowia" to fundament naszej szkolnej profilaktyki.Znajdziecie tu Państwo informacje związane z realizacją projektów dotyczących zdrowia.
Czytaj więcej

Bezpieczeństwo

Wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa dzieci w placówkach oświatowych jest jednym z priorytetów polityki edukacyjnej. SPRAWDŹ PRZEBIEG NASZYCH DZIAŁAŃ
Czytaj więcej

Świąteczna paczka

„Świąteczna paczka” to bożonarodzeniowa inicjatywa naszej Placówki, a jej celem jest pomoc rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji socjalno-bytowej. W Krzywaczce na pomoc czeka kilkanaście rodzin.   TUTAJ SPRAWDŹ PRZEBIEG AKCJI!
Czytaj więcej

Dni Bezpiecznego Internetu 2015

Od wielu lat inicjujemy i propagujemy działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Jesteśmy Szkołą z Klasą 2.0 i w codziennej pracy edukacyjnej wykorzystujemy technologie informacyjno-komunikacyjne. Tematyka bezpieczeństwa online jest nam szczególnie bliska. (więcej…)
Czytaj więcej

Szkolna kampania antynikotynowa

„Nasze zdrowie w naszych rękach” N. Amosow  Decyzją Rady Pedagogicznej Zespołu Placówek Oświatowych im. św. Jadwigi Królowej Polski w Krzywaczce nasza Placówka przystąpiła do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. (więcej…)
Czytaj więcej

Odblaskowa szkoła 2014

Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym nasza Placówka przystąpiła do V edycji Konkursu Małopolskiego „Odblaskowa Szkoła” zorganizowanego przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskie Kuratorium Oświaty oraz inne podmioty. Celem konkursu będzie podjęcie przez Szkołę różnorodnych działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa uczniów w ruchu drogowym, a…
Czytaj więcej

Skip to content