„Świąteczna Paczka 2015”- lista Darczyńców

Leńczowski Mateusz– Przedszkole
Leńczowska Joanna– klasa III SP
Leńczowski Jakub– klasa VI
Mroczek Weronika– klasa III SP
Mroczek Wiktor– klasa III SP
Światłoń Piotr – klasa III G
Zadora Stanisław i Władysława
Zadora Marcelina– klasa VI
Dechnik Martyna- klasa IV
Gędźba Katarzyna– klasa V
Kruk Jakub– klasa I b SP
Dziuba Stanisław– klasa II G
Gędźba Maria- klasa III SP
Wójcik Kamila– klasa III SP
Gaweł Katarzyna
Janowska Emilia– klasa III SP
Pala Agnieszka
Szarzyńska Julia– klasa II a SP
Kawalec Piotr- klasa V
Cyrek Kamil- klasa II b SP
Cyrek Jakub- klasa III G
Pająk Martyna-klasa I G
Czerwińska Sandra– klasa I G
Świerczyńska Karolina– klasa IV
Świerczyńska Aleksandra– klasa V
Szlachetka Artur– klasa I b SP
Szlachetka Adriannna– klasa VI
Dusza Dorota –klasa I b SP
Leśniak Natalia– klasa I b SP
Holewa Igor- klasa I bSP
Turek Patrycja-klasa I a SP
Turek Gabriela– Przedszkole
Sidzina Marzena
Sidzina Hubert-klasa IV
Ferek Adrianna– klasa VI
Dusza Maria-klasa III SP
Brożyna Zofia
Poznańska Daria-klasa VI
Poznański Mateusz-klasa V
Dusza Jakub-klasa VI
Graczkowska Patrycja– klasa IV
Dźwig Grzegorz-klasa IV
Makuch Emilia
Makuch Maja
Kaźmierczak Maria-klasa V
Mazur Hanna –klasa III SP
Sobesto Dominik– klasa I b SP
Powroźnik Natalia-klasa I G
Świerczyński Łukasz– klasa I G
Urbaniak Maja-klasa VI
Kubas Paweł-klasa III SP
Chrzanowska Oliwia– klasa I b SP
Chmiel Wiktor-klasa II b SP
Kasperkiewicz Beata
Miś Karol-klasa III G
Miś Kinga– klasa III G
Kaczor Filip-klasa IIb SP
Sobesto Arkadiusz– klasa IV
Dąbrowa Natalia– klasa III SP
Miętka Magdalena-klasa III SP
Kaczor Patryk– klasa III SP
Moskal Marcin-klasa VI
Florek Agata-klasa IV
Profic Paulina-klasa III G
Profic Paweł-klasa II a SP
Podziemski Jarosław
Kowal Józefa
p. Ścibor
Leśniak Filip-klasa VI
Dybeł Jakub-klasa VI
Nalepa Radosław-klasa I aSP
Rusek Miłosz– klasa II bSP
Bochenek Anna
Mieczyńska Magdalena-klasa III SP
Ślęzak Karol-klasa III SP
Dybeł Kamila-klasa II G
Bobeł Daria-klasa I a SP
Gędźba Aleksandra-klasa Ib SP
Marcinkowski Jakub-klasa III SP
Gorzkowski Rafał
Gorzkowska Natalia-klasa II b SP
Gorzkowska Klaudia-klasa IV
Kisielewska Anna– klasa IV
Leśniak Wiktoria– klasa VI
Wasyl Przemysław-klasa VI
Świerczyńska Wiktoria-klasa I G
Stankiewicz Jakub-klasa IV
Gabzdyl Amelia-klasa VI
Długosz Joanna– klasa III SP
Długosz Agnieszka –klasa II a SP
Leśniak Magdalena-klasa II a SP
Bruzda Bartłomiej-klasa II a SP
Stręk Zuzanna– klasa III SP
Wilk Paweł-klasa I G
Gędźba Karolina– klasa II G
Bobeł Michał-klasa III G
Dziedzic Julia-klasa III SP
Rusek-Więcek Agnieszk

Niziołek Adrianna-klasa IIG
Mroczek Alicja-klasa II a SP
Mroczek Jakub-klasa II G
Botor Rozalia-klasa III SP
Lisowski Roman i Stefania                                                                                                    

Serdecznie Dziękujemy!
Organizatorzy

Comments are closed.

Skip to content