Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnanie absolwentów

19 czerwca na sali gimnastycznej ZPO w Krzywczce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy VIII i IIIG pod kierunkiem pani Renaty Trzebońskiej i Agaty Szary. Był to dzień wyjątkowy, gdyż mury naszej szkoły upuszczały dwa zespoły klasowe: ostatnia klasa gimnazjalna i pierwsza, po wdrożonej reformie, klasa ósma.

Uroczystość rozpoczął program artystyczny, w którym wychowankowie na wesoło przedstawili niektóre sytuacje z codziennego życia szkolnego. Następnie słowami współczesnych poetów oraz piosenką wyrazili wdzięczność za wszystkie starania, które pedagodzy wkładali w ich wychowanie i edukację, za życzliwość, mądrość i cierpliwość okazywane im każdego dnia.

W kolejnej części uroczystości głos zabrał pan dyrektor mgr Mirosław Chmiel. Podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom za przepracowany rok. Pogratulował tym, którzy osiągnęli najwyższe wyniki nauczania.Następnie wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a rodzicom listy gratulacyjne. Po zakończonej akademii uczniowie udali się z wychowawcami do klas, by podczas ostatniego spotkania odebrać świadectwa.

A.Szary

Comments are closed.

Skip to content