„ Razem tworzymy lepszy Internet”-podsumowanie konkursu

” Życie online- mamy na nie wpływ”

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zespół został jednym ze zwycięzców w Ogólnopolskim Konkursie na najciekawszą inicjatywę z okazji Dni Bezpiecznego Internetu 2015. Organizatorami projektu były: Fundacja Dzieci Niczyje oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa NASK, realizatorzy unijnego programu Safer Internet. Naszą nagrodą jest Licencja na Program do ochrony pracowni komputerowej.

W projekcie uczestniczyły 1523 Placówki , więc tym bardziej cieszymy się z docenienia zaproponowanych przez nas działań.
Nowe technologie niosą za sobą wirtualne zagrożenia. Zatem zapamiętajmy tegoroczne hasło obchodów : „ Razem tworzymy lepszy Internet”.
Rozmawiajmy o wirtualnym bezpieczeństwie, bowiem każdy użytkownik Internetu , a więc każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w Sieci i w jaki sposób z niej korzysta.

Pisali o nas:

http://www.saferinternet.pl/pl/dzien-bezpiecznego-internetu/4015-poznaj-zwyciezcow-konkursu-z-okazji-dnia-bezpiecznego-internetu-2015

http://myslenice.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/krzywaczka-zespol-placowek-oswiatowych-wsrod-zwyciezcow-ogolnopolskiego-konkursu-z

Organizatorzy konkursu
mgr Małgorzata Miś
mgr Ryszard Mecha

Comments are closed.

Skip to content